Běháš, běhám, běháme… Pokud i vy jste se stali nadšenci do běhu a toužíte po aplikaci která nebude jen svou ikonkou zabírat místo na vašem displeji, prohlédněte si těchto 5 běžeckých aplikací které vám dopomohou k vašemu vysněnému cíli. Jednoduše stáhněte, nazujte boty a vzhůru vyzkoušet aplikaci do terénu.
 
 běhání na silnici

1. STRAVA (AppStore; Googleplay ZDARMA)

Strava je nejen běžeckou aplikací, ale také cyklistickou. V základní verzi je zdarma,
za rozšířenější verzi se platí. Můžete se také zaregistrovat na officiální webové stránce Strava.com.
V základní verzi můžete porovnávat své výsledky s ostatními (v předem určených úsecích
na čas a nebo v rámci klubu) a tím tak analyzovat své dosažené výkony, můžete zde také komentovat příspěvky a v případě že vám padnou do oka jim dát označení to se mi líbí.
V příplatkové verzi se z aplikace stane skoro člověk. Aplikace vás bude motivovat k lepším výkonům pomocí různých plánů a doporučení. Je zde také rozšířena analýza vašich sportovních výkonů.
 

2. RUNNING FOR WEIGHT LOSS (AppStore; Googleplay ZDARMA)

Aplikace by se dala popsat jako balíček pro běžce. Je to skoro osobní trenér v telefonu. Najdete zde programy které jsou navrženy speciálně ke ztrátě hmotnosti. Můžete si vybrat z velké řady tréninkových plánů, aplikace vám nabídne i hudbu vhodnou pro váš typ tréninku. Sleduje také vaše tělesné funkce a zaznamenává je. Vytvoří vám různé dietní plány. A to vše v základní verzi. Pokud se rozhodnete pro verzi prémiovou, tak vám po zaplacení odstraní reklamy a nabídne rozšířené funkce v osobním koučování a více hudebních mixů.
 

3. CHARITY MILES (AppStore; Googleplay ZDARMA)

Udělejte něco nejen pro své zdraví, ale i pro ostatní. Běhejte pro dobrou věc! Po spuštění aplikace si vyberete charitativní organizaci a vydáte se na cestu. Aplikace zaznamenává každý váš krok – ať už tedy jdete běhat nebo na procházku, Charity Miles to zaznamená a nakonec spočítá vaši celkovou aktivitu kterou přemění na dobročinné dary pro organizaci kterou jste si zvolili.
 

4. ZOMBIES, RUN! ( AppStore; Googleplay ZDARMA)

Zábavná běžecká hra. Běžíte abyste se zachránili! Aplikace se neustále rozvíjí tím, jakou rychlostí a jak běžíte. Zombies, Run spárujete se svým oblíbeným playlistem a aplikace vám mezi písněmi bude pouštět různé výbuchy a doprovodné zvuky k tomu, abyste běželi rychleji. Epizody 1 – 4 jsou zdarma, poté každý týden odemykáte další epizodu. Pokud nechcete čekat, můžete si koupit i předplatné.
 běžecký pás

5. ROCK MY RUN (AppStore; Googleplay ZDARMA)

Kdo by nerad u běhání poslouchal dobrou muziku? Právě pro ty, kteří bez muziky nedají ani ránu je tu aplikace Rock my run. Obsahuje soubor playlistů které vytvořili DJové ve spolupráci s běžci. Opět je tu na výběr bezplatná a prémiová verze.
V bezplatné verzi máte na výběr z nepřeberného množství tréninků v maximální délce 45 minut,  ve verzi prémiové získáte tréninky v délce i 4 hodin a nezobrazí se vám reklamy.

Categories: Sport