Přátelé, přemýšleli jste někdy nad tím, že byste si domů někdy pozvali třeba bytového architekta? Já jsem nad tím už několikrát uvažovala a přemýšlela jsem o tom, ale vždy jsem si řekla, co když se mi pak jeho práce nebude líbit? Budu ji muset zaplatit? Víte, nemám moc peněz na rozhazování, ale zase miluji architekturu a ráda podpořím místní bytové architekty v Praze Bydesign.

Bytová architekrura je zajímavý obor.

A tak jsem si pro začátek sháněla jen nějaké informace a hledala jsem taky nějakého bytového architekta, aby byl přímo z Prahy, aby to ke mně neměl daleko. Bydlím v centru Prahy, takže myslím, že hledání bude zábava. A taky že ano! Kousek od svého bydliště jsem našla jednoho bytového architekta a který měl k mému štěstí opravdu samé kladné recenze. Byla jsem ráda, že jsem našla bytového architekta v Praze tak rychle, a navíc v tom čase, kdy je většinou prý zabraný. Prý mám ale štěstí, protože mi řekl, že mu jedna klientka odřekla práci, tak je volný. A tak jsme si spolu sedli v krásné jeho designové kanceláři a povídali jsme si o designu a interiéru bytů. Když jsem mu všechno řekla, jak bych si všechno doma představovala a jaký mám vkus, tak mi ihned udělal pár náčrtů a taky mi ukázal své tipy na počítači. A musím uznat, že pán architekt se v tom vážně vyzná, musím říct, že to byla vážně krása k pohledání.

Designová kuchyň je nádherná.

A tak nebylo divu, že jsme si u mě doma dohodli schůzku. Byla jsem jako na trní a taky nervózní, že ke mně domů přijde pravý odborník na architekturu bytů. A ještě k tomu je z Prahy, kde jsou prý všichni výborní a své práci rozumí. A o tom jsem se vážně přesvědčila. Můj objednaný architekt byl vážně na jedničku. Během týdne jsem bydlela skoro v novém bytě, vůbec jsem ho nepoznávala a jeho proměna byla vážně dokonalá. A cena? Ta byla příjemná. Takže pokud nad tím uvažujete, koukněte se sem a uvidíte na našich webových stránkách. Myslím, že každý si najde toho svého bytového architekta. A to nejenom z Prahy. Hodně štěstí.

Categories: Bydlení