Lidé si ani neuvědomují, jak důležitou součástí jejich domovů jsou elektroinstalační prvky. Je přímo nutností mít vybavenou domácnost zásuvkami a vypínači, díky kterým můžete zapojit všechny přístroje do elektřiny a díky kterým si můžete rozsvítit světlo a tak dále. Prostě a jednoduše, zásuvky a vypínače využíváte každý den, aniž byste o tom nějak přemýšleli, a právě proto byste při výběru těchto elektroinstalačních prvků měli dbát na to, abyste vybrali opravdu kvalitní a spolehlivé produkty.
hnědá trojzásuvka.jpg

Zásuvky a vypínače unica colors jsou elektroinstalační prvky, které jsou jedničkou na trhu a vyznačují se nejen kvalitou a spolehlivostí, ale také dlouhou životností, odolností a velmi moderním designem. Splňují tedy všechny potřebné požadavky k tomu, aby se stali dokonalou součástí Vašeho interiéru a navíc ještě skvělým moderním bytovým doplňkem. Právě proto, že jsou na zásuvky a vypínače kladeny velmi vysoké nároky, je nutné dobře vybírat a tyto elektroinstalační prvky jsou přesně tím pravým.
V produktové řadě unica colors najdete zásuvky a vypínače s leštěným hladkým povrchem, na kterém se neusazuje prach, které můžete doladit různě širokými krycími rámy v mnoha různých barevných odstínech. Díky této barevnosti si můžete vypínače a zásuvky sladit podle barvy každého pokoje a mít tak v každé místnosti jinak barevné elektroinstalační prvky, které budou dokonale ladit s interiérem.
vypínače a ovečka.jpg
Nejen v produktové řadě unica colors, ale i v dalších produktových řadách těchto elektroinstalačních prvků najdete opravdu velký výběr jak ve vypínačích, tak i v zásuvkách a také v elektroinstalačním materiálu. Zásuvky zde najdete jak síťové tak i třeba anténní či datové, vypínače zde najdete také běžné síťové, ale také třeba pro zvonek nebo otočné stmívače. Prostě si stačí jen vybrat. A pokud tápete, rádi Vám pomůžeme a poradíme s výběrem.

Categories: Zábava