Mnoho lidí má problém s tím, co vybrat k narozeninám. Pokud bychom to vzali se svého úhlu pohledu, pak jistě výkladní skříně se všemi drobnostmi na lapání prachu přejdeme. Tyto dárky jsou spíše trestem pro všechny hospodyňky. Jen ta představa neustálého sundávání titěrností ze sekretáře je strašná. Je to zkrátka zbytečné vyhazování peněz. Dnešní doba se vyznačuje tím, že lidé konečně od těchto druhů dárků upouštějí a raději věnují někomu, na kom jim opravdu záleží, krásný zážitek. Má to totiž jednu velkou výhodu. Pokud se výběr podaří, tak po něm zůstanou hezké vzpomínky.
kouzelnická hůlka.jpg
o Jedním takovým zážitkem je setkání s kouzelníkem.
o Rozhodně si ale nepředstavujte, že přijde pán v letech, vytáhne z klobouku opelichaného ušáka, rozhodí karty, přeřízne slečnu a opět zmizí v zákulisí.
Tyto doby už minuly. Dnes už se nejedná o takto neosobní atmosféru.

Kouzla v bezprostřední blízkosti

Přicházející mág hned v úvodu naváže kontakt nejen s oslavencem, ale všemi přítomnými hosty. Pokud je pozván na narozeniny https://www.vaskouzelnik.cz/galerie/oslavy-narozenin-dospeli, můžete se těšit na speciální narozeninové kouzlo.
o Pak tajemstvím opředený muž zavítá mezi diváky.
o Jeho cílem totiž je, aby si skutečně každý přítomný host odnesl svou vzpomínku.
pomůcky kouzelníka.jpg
NASTÁVÁ CHVÍLE PRO MIKROMAGII. Což znamená, že se kouzla odehrávají přímo před vašimi zvědavými zraky. Je to zážitek, který vás přesvědčí o tom, že to není žádný trik, že ty ruce před vámi skutečně ovládají kouzla. Můžete vidět čáry – máry s nevšedními předměty. K nim patří mince, kravata, špendlíky, prstýnky. Program trvá jednu hodinu. Záleží ale vždy na tom, jak se obě strany dohodnou a také, kolik je pozváno hostů. Zábava může být přizpůsobena opravdu každému věku. Tudíž to můžete nejprve vyzkoušet na některém z vašich předků a podruhé tento zážitek věnovat svému potomkovi.

Categories: Zábava