Peníze jsou záležitost, kterou řeší každý jednotlivec, podnikatel, firma či rodina. Prostředky, bez kterých je velice těžké si něco pořídit a hlavně v případě, když jde o vyšší částky, než si měsíčně vyděláte nebo máte naspořeno.
Vysoké částky jsou potřebné především na pořízení vlastního bydlení, rekonstrukci, ale také na další věci jako nábytek, auto, dovolená, start do podnikání, úhrada studií dětem a mnoho dalšího. Na trhu jsou proto různé formy úvěrů, hypoték a půjček, díky kterým si můžete pořídit, co jen chcete.
muž a koule peněz.png
Ne vždy je to však snadné a ne každý má šanci zmíněný finanční produkt získat a také ne všechny produkty jsou bezúčelné.
Proč tedy nemůže úvěr získat každý?
K zamítnutí žádosti dochází hlavně v případech jako je nízký příjem či nedoložitelný příjem, záznam v registrech dlužníků či žádost o hypotéku, která je určena pouze na bydlení, ale vy potřebujete peníze na něco zcela jiného.
Pokud tedy i vy zrovna řešíte něco podobného, tak nejlepším řešením americká hypotéka bez registru.
Americká forma hypotéky je totiž bezúčelná a můžete si tedy půjčit vyšší obnos peněz, které následně můžete využít na úplně všechno a bez toho, abyste účel využití museli dokládat. Takže kromě nákupu bydlení také na pořízení movitých věcí, ale třeba i jako financování podnikání a podobně. Často se získané peníze využívají také na vyplacení nevýhodných půjček, dluhů a exekucí.
peníze a dárek.png
Díky tomu, že je americká hypotéka bez registru, můžou o ní žádat i klienti, kteří mají tento záznam. Tím se zvyšují šance peníze získat a nemusíte se obávat, že máte třeba záznam, o kterém ani nevíte.
Vzhledem k tomu, že jde o hypoteční úvěr, tak podmínkou zůstává zástava nemovitosti jako forma ručení. Ne vždy však musí jít o nemovitost vlastní, protože často jsou povolené i nemovitosti třetí osoby, firemní budovy a podobně.

Categories: Ekonomika