Kdo by neznal beton? Cement a písek s vodou a máme kompozitní stavební materiál, který znali naši předkové už před naším letopočtem. Beton je pevný, libovolně tvarovatelný a velmi trvanlivý materiál. Velmi velkou výhodnou vlastností je nehořlavost. Postavili jste dům a chcete jej chránit před zvědavýma očima sousedů? Bydlíte na návětrném vršku? Nebo u lesíku a srnky vám chodí do zahrady a dělají škodu na ovoci a zelenině? Zároveň byste rádi něco estetického, a přitom jednoduchého na montáž? Chcete, aby si vaše děti hrály na zahradě a vy jste měli jistotu, že nepřelezou plot? Není lepší volba než betonový plot.

betonový základ

Postup montáže: do základů se ukotví plotové sloupky z betonu. Plot se pak staví zasouváním hotových betonových desek, do námi zvolené výšky plotu. Jednotlivé desky se mohou vyspárovat, ale mohou zůstat i s mezerami, jako klasický dřevěný plot. Výška plotu se pohybuje od 50 do 300 cm. Betonový plot neznamená rovná hladká deska, ale může mít nejrůznější dekor, jako jsou cihličky, štípaný kámen, skládaný kámen, nebo vzor jako čočkovitý plech. Betonový plech neznamená jen desky, ale i plot z různých tvarovaných sloupků či mřížky. Beton může imitovat i dřevo, ale svou odolností proti vlivům počasí dřevo několikanásobně překoná. Betonový plot může mít i mramorový vzhled, ale oproti mramoru je cenově mnohem dostupnější. Betonový plot může být s jedno i dvoustranným dekorem.

betonový plot

Beton lze natřít krycím, odolnost zvyšujícím nátěrem. Cena betonového plotu se odvíjí od práce na samotném oplocení, montáži bran či branek, výkopových pracích, složitosti terénu a další. Betonové ploty jsou bezúdržbové. Zadejte poptávku a my vám zpracujeme nabídku, která vás určitě osloví. Chraňte si svůj majetek a nechte si postavit betonový plot. Svou životností bez nutnosti údržby se vám investice do tohoto plotu zaručeně vrátí.

Categories: Výrobky