Jak nádherně jste natěšená! Jaké štěstí z Vás tryská! Konečně Vás požádal o ruku a chce s Vámi zestárnout! Chce s Vámi žít společný život. Chce, abyste právě Vy byla matkou jeho dětí. Tak to je vskutku nádherný pocit!
Ale dost snění.
Nyní se musíte postarat o dokonalé svatební šaty praha, kterými svého budoucího chotě oslníte! A to není zase tak jednoduché! Musíte se rozhodnout pro jednu ze dvou variant.
nevěsta s čelenkou.jpg
1. Koupíte si svatební šaty v Praze?
Jde o to, že svatební šaty patří k ošacení, které použijete vlastně jen jednou v životě. Má tedy cenu vydávat tolik peněz za šaty, které si vezmete na sebe jen jednou? Nebo je snad chcete uchovat v truhle na půdě pro svou dceru, nebo nevěstu Vašeho syna? Máte jistotu, že se nevěstám za dvacet třicet let budou líbit? Budou se vůbec vdávat? Nebo chcete mít hmatatelnou vzpomínku na Váš významný den?
2. Pořídíte si svatební šaty v pražské půjčovně?
Přemítáte o tom, že vzhledem k jednorázovému použití svatebních šatů se nevyplatí investovat do jejich koupě tolik peněz? Nebude lepší si svatební šaty půjčit a potom zase vrátit? Vždyť budete mít fotografie a videozáznamy, na kterých budou svatební šaty zachyceny v celé jejich kráse. A navíc Vám svatební šaty, které se Vám budou zamlouvat, upraví i podle Vašich proporcí těla.
svatební kytice.jpg
Tak to je dilema, viďte?
Jakou variantu zvolit? Co bude lepší? Možná, že když svatební šaty v Praze koupíte, časem se mohou nějakými šikovnými úpravami pozměnit tak, aby byly nositelné, třeba do divadla. Nebo na jiné společenské události. To by pak připadala v úvahu varianta první.
Jenže má to nějaký smysl s těmi úpravami. Šaty by se musely třeba obarvit, protože čistě bílé dlouho nezůstanou. A jak chytne barva na různé látky, ze kterých jsou svatební šaty praha ušity? Aby byl živůtek krásně modrý a zbytek šatů v barvě neidentifikovatelně modré?
No tak to si musíte dobře promyslet. Zatím máte čas. Ale dlouho neotálejte! Tolik času zase nemáte.

Categories: Výrobky