Chování zákazníků se neustále vyvíjí a objevují se trendy, které udávají směr obchodu a prodeje. Největším z nich je pak přechod do online prostředí, které nabízí mnoho výhod a to jak pro zákazníka, tak i prodejce. Nižší náklady na provoz, přístup k zákazníkům bez ohledu na lokalitu nebo přehledná evidence zapříčinily, že si čím dál více firem uvědomuje potřebu vlastního řešení. Tvorba eshopu Brno takovou možnost nabízí a to v podobě kompletního a propracovaného online obchodu, ve kterém můžete nabízet jak zboží, tak i služby. Samozřejmostí je responzivní design, moderní programovací jazyky, i jednoduchá administrativa pro zaměstnance. Integrovat lze přitom takřka jakoukoli funkci od logistiky, přes slevové kupony až po napojení externích partnerů.

platba za zboží

Jeden obchod, všechna zařízení

Zobrazení na mobilních telefonech dnes již dominuje internetu a mobile-first přístup je dnes již nezbytnou součástí online prodeje. Správné zobrazení je dnes již standardem a je proto třeba zákazníkům nabídnout více. Rychlost načítaní, přehledné UI a jasně stanovená struktura pomáhají zákazníkům najít ty správné produkty a zajistí, že se zákazníci budou vracet. V případě zájmu lze u nás využít i služby marketingu a to jak v podobě prezentace (fotografie/videa), tak i aktivních kampaní v PPC síti nebo na Facebooku a Instagramu. Rádi pro Vás připravíme i logo a celkový design produktů dle Vámi zadaných parametrů.

platba kartou

Výhody kompletního řešení:

  • Efektivní propojení e-shopu s marketingem
  • Kreativní kampaně i jejich správa
  • Celistvý design napříč celým webem
  • Jednoduché propojení akcí, slev a reklam
  • Porozumění produktům díky tvorbě prezentace

Rozjet prodej v online prostředí není vůbec složité a začít je možné bezplatnou konzultací, na které se dozvíte vše, co je třeba vědět při vstupu do online prodeje.

Categories: Podnikání