.


Nezhoubné zvětšení prostaty postihne za život až polovinu všech mužů. Většinou se jedná o vyšší věk u mužů. Toto onemocnění se projevuje hned od svého začátku obtížemi, které jsou nepříjemné a jsou spojené s močením. Prostata je totiž orgán, který se nachází v pouze v mužském těle. Leží poblíž močového měchýře, a proto vznikají problémy spojené s močením. Jakmile se tento malý orgán, většinou ve zdravém stavu se jedná o velikosti vlašského ořechu, zvětší, způsobí nepříjemné obtíže. Může docházet k různým poruchám močení, častému močení a dalším nepříjemným projevům. Pak víte, že se něco ve Vašem těle děje a že Vás zřejmě postihlo toto onemocnění, které se nazývá běžně jako nezhoubné zvětšení prostaty.

pocit lásky

a.       Největším problémem je noční močení. To je velice nepříjemné a špatné i z hlediska spánku. Pořád se v noci budíte a musíte chodit na záchod. Často kvůli tomu probudíte i ostatní, a proto je to nepříjemné nejenom pro daného postiženého jedince, ale také pro všechny zúčastněné. Nikdo nechce zbytečně vstávat a pořád chodit čůrat.

b.      Mezi další obtíže se řadí přerušované močení nebo urgentní močení. Můžete mít pocit neúplného vyprázdnění močového měchýře. Chodíte často ve dne i v noci. Dokonce tento intimní problém může vést až k nedostatečné erekci, což nepřímo také ovlivňuje psychiku každého muže. Přidá se nervozita a stres a máte na větší problémy hned zaděláno.

.

Týká se vysokého počtu obyvatel

Onemocnění může postihnout muže jakéhokoliv věku, avšak ve většině případů postihuje starší muže, kteří jsou ve vyzrálém věku. Postupem času a vlivem okolností se totiž tento orgán může samovolně zvětšovat. Co udělat proto, aby se tento orgán nezvětšil a nemuseli jste řešit příznaky spojené s těmito obtížemi?

zamilovaný pár

Existuje prevence, kterou můžete dodržovat.
Nepít alkohol a nekouřit. Dodržovat zdravou životosprávu. Poskytnout tělu dostatek pohybu. Nejíst kořeněná a pikantní jídla. Dodržovat pitný režim, ale vyhnout se většímu přísunu tekutin před spaním. Nezadržujte často moč a snažte se dodržovat zdravější životní styl. 

Příznaky a prevence
4.3 (85%)4
.
Categories: Výrobky