Asi každý z Vás si někdy koupil mobil. A aby byl mobil „kompletní“, tak je zapotřebí ho náležitě chránit a pečovat o něj. Mezi základní prvky ochrany patří tvrzené sklo a kryt na mobil.

Krytů existuje spousta druhů.

Jeden z faktorů, který u krytů na telefon volíme, bývá materiál. Mezi nejčastější materiály se řadí silikon, plast a kůže. Samozřejmě, vše má své pro a proti. Dost záleží, v jakém prostředí se pohybujete a pracujete. Pokud pracujete v extrémních podmínkách, nebo Vám telefon prostě jen často padá, bude pro Vás ideální volbou kryt, který je tomu uzpůsoben. Ve většině případů není moc „oku lahodící“, ovšem svou funkci plní statečně a na jedničku. V ostatních případech se můžete spokojit s „obyčejnými“ kryty.

Jednobarevný kryt

Jelikož kryt, na rozdíl od pouzdra, chrání jen zadní stranu telefonu, je vhodné si na přední stranu pořídit buď folii nebo ochranné tvrzené sklo. Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma druhy ochrany je ten, že ochranná folie není tak spolehlivá co se týče ochrany telefonu. Proto je také levnější a méně často volenou variantou, než právě tvrzené sklo. Tvrzené sklo lépe odolá škrábancům a jsou na něm méně vidět otisky prstů a nečistoty. Dalším faktorem, který si volíme, bývá barva. Na trhu naleznete nespočet druhů krytů od jednobarevných, přes abstraktní motivy až k motivům se zvířaty, oblíbenými hrdiny či vlastními fotkami, které nahrajete na stránky s možností výroby vlastního krytu a firma Vám vyrobí kryt s danou fotkou. Často se také volí mezi matnými a lesklými kryty.

Vícebarevné kryty

Samozřejmě záleží na Vaší finanční situaci. Ceny krytů se pohybují v řádech desítek korun až po tisíce. Pokud jste kreativní duše a nemůžete si i tak vybrat motiv, lze si koupit i průhledný kryt a ozdobit si ho podle sebe. Veliký výběr krytů, konkrétně nejen, například kryt Honor 8s. Přeji úspěšný výběr a kdybyste si, přeci jen, nevěděli rady, na zákaznické lince či v kontaktním formuláři Vám specialisté rádi poradí s konkrétním problémem.

Categories: Výrobky