O Schoeller Allibert
Jsme firma, která bojuje o znovu používání různých obalů a sáčků, chceme zlepšit svět a vést lidi, aby byli více ekologičtí. Naše výrobky snižují množství odpadu jsou plně recyklované a stále častěji budou vyráběny z recyklovaných materiálů.

Co je IBC kontejner a k čemu slouží?
IBC kontejnery Schoeller Allibert jsou speciální plastové přepravky ve kterých se přepravují hlavně tekutiny, například rajčatové nebo ovocné koncentrované šťávy. Materiál, ze kterého jsou bedny vyrobeny snadno snese bez problémů zátěž povětrnostních vlivů, UV záření, vyšší tropické teploty i silné mrazy.

zavlažování skleníku

K čemu lidé a konkrétně vy můžete IBC kontejnery využít?
Například na zalévání stromků, keřů, kytek na vaší zahrádce. A pokud se někdo rozhodne pro zavlažování například skleníku pomocí IBC kontejneru, pojďme si říci jak na to. Důležité je vědět, že voda bude poteče samospádem. Nemusíte používat žádné čerpadlo, tlakovou vodu, elektřinu, vše pouze samospádem! Důležité je zabezpečit dostatečný přítok vody, proto musíte mít coulovou pééčkovou trubku. máme to zavedené do skleníku uvnitř něho musí být pééčková hadice a automatický časovač musíte mít pouze časovač – electronic water timer. Vše pustíte, otevře se kulový ventil a teče voda. Jinou hadicí pouštíme vodu do konvičky, pomocí které můžeme ještě dozalít ve skleníku zeleninu nebo třeba nějaké rostliny které máme na zahradě.

skleník

Jaké IBC kontejnery prodáváme my?
1. CE265 Hybrid 1200x1000x1147 – 3R BD DD SmartLink
2. 5600300 – CF315 1219x1118x1186 – 3R- Combo Fructus® je bezpečný, hygienický, výnosný a udržitelný. Combo Fructus® je navržen tak, aby splňoval jedinečné logistické potřeby odvětví výroby rajčatových protlaků a ovocných šťáv. Tato verze, Combo Fructus® 280, je ideální pro chladírenskou námořní přepravu.

A spoustu dalších IBC kontejnerů, které najdete na naších internetových stránkách.

Categories: Podnikání