Pokud právě vy patříte mezi ženy krev a mléko, rozhodně se nemáte za co stydět. Takové ženy jsou mnohem lepší a krásnější než ty, které jsou jen samá kost. Ať už jsme nebo nejsme spokojené s naší postavou, každá z nás má nárok na to, aby se oblékala hezky a elegantně a ještě navíc podle toho, co se nám zrovna líbí.
Je ale pravdou, že v módním sortimentu toho seženete pouze v omezeném množství. Ano, není to v tomhle směru zrovna jednoduché, ale i to se dá nějakým způsobem vždy vyřešit. Je ale důležité při výběru být velmi opatrná. Ptáte se proč? Protože určitě nechcete, abyste vypadala starší nebo dokonce širší. O to žádná žena prostě nestojí.
dívka ve sněhu
Určitě i vy máte nějakou barvu, kterou nadevše na světě milujete a nejraději byste ji nosila pořád a nejlépe všude. Bohužel ale obchody nabízejí pro naši velikost nejčastěji šedou, černou nebo tmavě modrou. Tohle zrovna nejsou ideální barvy, které by nám nepřidávaly roky navíc.
Pokud nechcete, aby na vás šel nějaký ten špíček vidět, měly byste se vyhnout materiálům jako je samet, lesklé materiály nebo přeplácané vzory. V módě jsou momentálně vzory květin, to sice ano, ale velké kytky na velkých ženách nejsou úplně ideální.
zrzka na ulici
Jestliže se chcete líbit, pak jako vzory vyzkoušejte například puntíky nebo svislé proužky. Pro ty z vás, které milují barvy, je dobré nahradit růžovou barvu za malinovou nebo petrolejovou za modrou. Měly byste upustit od topů, pokud chcete být elegantní a raději je vyměnit za tuniky. Ty jsou navíc mnohem pohodlnější a hezčí. Nikdy byste neměly volit platformu ani baleríny.
Když se teď zamyslíte nad vašim šatníkem, nebylo by dobré v něm něco pozměnit? Možná vám náš dnešní článek pomohl právě k tomu, abyste udělala první krok ke změně. Jestli se opravdu chcete líbit více, než je tomu právě teď pak je tohle rozhodně první krok k úspěchu.

Categories: