Každá žena v sobě nosí určitý druh vnitřní síly, o kterém mnohdy ani neví? No a to je možná ta základní chyba, naučit se poslouchat vnitřní sílu je možná první krok k lepším sexuálním prožitkům. Ženy zkrátka nedokáží využít naplno svůj potencionál, aby byly nejenom lepšími milenkami pro své partnery, ale hlavně se naučily své tělo daleko více vnímat.

krásná žena

Naše tělo je jedna velká smršť emocí a energie, která nám mnohdy naznačuje, co bychom v dané chvíli měly pociťovat. Jenže jen málokterá žena své tělo skutečně zná. Fyzická podstata nevychází jen z toho, jak naše tělo vypadá zvenku, ale i zevnitř. Jen málokdo si dokáže představit, co se v jeho těle v momentální situaci odehrává. Primárně jde o tom porozumět svým vnitřním pocitům a podle toho se pouštět do sexuálním praktik, které nám v danou chvíli budou příjemné. Zatímco několik dní před menstruací se cítíme na něžnosti v čele s láskyplnými objetími, během ovulace se mnohdy s něžné a křehké ženy stane dračice, která chce v posteli cokoliv, jen ne romantiku. V takových chvílích je dobré svůj sexuální život maličko okořenit za pomocí poppers. Poppers prodej Levnypoppers není až tak rozšířený, přesto u nás najdete několik e-shopů, kde je možné toto afrodiziakum koupit. Ženské tělo je velmi složité a naše pocity se mění v průběhu celého cyklu. Jak má tedy muž porozumět, co tělo ženy vyžaduje, když to mnohdy neví ani žena samotná. Jak se tedy konečně začít chápe, své vnitřní pocity a potřeby? Zkuste si své emoce a pocity zaznamenávat, možná náhle zjistíte, že emočních stavů máte hned několik a s určitou pravidelností se neustále opakují.

společné milování

Ve své emoční mapě se dokážete nejlépe orientovat, pokud si budete své pocity pravidelně zaznamenávat. Záhy pak možná zjistíte, že jste se celou dobu nutily do sexuálních praktik, která vám v daný okamžik nebyly vůbec příjemné. Sexuální akt má uspokojit oba, ne jen jednoho z páru. Ženská sexualita je i po letech stále neprobádaný svět, který se asi úplně nikdy celý objevit nepovede.

Categories: Výrobky