Když si stoupnete na váhu a čelo se Vám orosí stresem z toho, že opět máte kilo navíc, rozhodně neberte do ruky moučník, který jste včera rodině upekla a nezahánějte stresující stav sladkým! Tím rozhodně Vaši hmotnost nevyřešíte.
Musíte na sobě začít pracovat!
To víte, že nezhubnete během několika dnů?

jablko

  • Musíte se psychicky připravit na to, že proces hubnutí trvá dlouho!
  • A také se připravte na to, že budete muset změnit životosprávu!

Naštěstí si můžete na cestě za přijatelným tělem pomáhat podpůrnými přípravky, jako je lida daidaihua, který omezí Vaši nezřízenou chuť na sladké a na nekontrolovatelnou chuť k jídlu vůbec.
Cesta je to dlouhá.

  • První, co se musí ve Vašem těle změnit, je smrsknutí žaludku! A tohoto stavu dosáhnete jedině tím, že do něj nebudete cpát tuny jídla! První vlaštovky účinků lida daidaihua ucítíte brzy. Odlehčení žaludku je znát téměř okamžitě, i když na Vašem těle neuvidíte zhola nic. Ale díky dobrému vnitřnímu pocitu odlehčení trávicí soustavě budete mít skvělou motivaci pro další kroky!
  • Omezení příjmu potravy neznamená, že nebudete jíst vůbec. Naopak. Častěji a malé porce! Váš žaludek bude schopen snadno a rychle požitou stravu zpracovat. Jak mechanicky, tak chemicky. Jak pracuje žaludek, to snad víte.
  • Skvělý přípravek lida daidaihua nebude jen potlačovat Vaši neovladatelnou chuť k jídlu, ale také Vám pomůže spálit nadbytečné kalorie. Ale nemyslete si, že tento malý zázrak z Číny bude hubnout za Vás. Musíte jíst plnohodnotné potraviny, které nemají prázdné kalorie.
  • A kromě množství a kvality jídla budete muset přidat i pohyb, aby Vaše hubnutí nabralo ten správný vítr do plachet!

bylinky
S pomocí lida daidaihua bude Vaše hmotnost slušně klesat, ale, a to je vážně velmi podstatné, nevyskytne se, tzv. jojo efekt, který by vás vrátil na začátek Vaší cesty hubnutí!

Categories: Výrobky