Ochabuje vám erekce a už jste se začali rozhlížet po Viagře? Ještě, než to uděláte, dejte si čas na rozmyšlenou a prostudujte i jiné možnosti. Možná zjistíte, že je cesta k navrácení radosti ze sexu docela jednoduchá. Erekce se dá podpořit https://www.erectmax.cz/blog/erekce-se-da-podporit/, jen vědět, jak na to.

Protistresový faktor – i když se možná snažíte odstranit z vašeho života co nejvíce stresových vlivů, a uvědomujete si, že právě stres je ničivým zabijákem (nejen v sexu, ale i obecně), mohou se vám hodit pomocníci, s nimiž se lidstvo dobře zná již tisíce let. Říká se jim adaptogeny a pomáhají vaše tělo adaptovat na stres tím, že nastolují ztracenou hormonální rovnováhu. Jejich užívání je naprosto bezpečné, což rozhodně nelze tvrdit o Viagře a jejích generikách. Adaptogeny zároveň posilují tvorbu testosteronu a fungují jako přírodní afrodiziakum, a to je skvělé, že?

milenci pod deštníkem

Vaše partnerka – problémy s erekcí by sice mohl řešit sexuolog, ale tím nejlepším rádcem a pomocníkem je vaše partnerka. Ovšem pozor, jakou jste si vybrali, taková bude a tak se k vám také bude adekvátně chovat – pokud jste dali přednost dívce sice pohledné, ale pyšné, panovačné, hysterické, závistivé a lstivé, bude problém s erekcí spíše průchodem peklem. Buďte tedy prozíraví a dávejte přednost dívkám a ženám empatickým, s otevřeným srdcem, laskavým, trpělivým a skromným. S nimi vás vítězství nad uvadající erekcí rozhodně nemine.

partneři na zahradě

Lepší sex – věnujete-li pozornost stresu a zdravé výživě, a přesto to stále není ono, může být problém v samotném sexu. Což takhle to zkusit spíše ráno, než večer. V ranních hodinách mají muži nejvíc testosteronu a navíc mají příležitost svou partnerku jemně probouzet a naladit na sex milostnou předehrou. A jedna drobná rada na závěr – požádejte partnerku, aby se sprchovala pouze s obyčejným neparfémovaným mýdlem – večer, a ulehala do postele bez dalších parfémů, ráno si pak vychutnáte jemnou vůni jejího potu, a ta je pro muže opravdovým sexuálním stimulem.

Categories: Podnikání