Pokud nejste zrovna fanoušky zimních měsíců, pak právě zima je tím ročním obdobím, kdy je na čase vyrazit za teplem. Rozhodně jsou v zimních měsících ceny úplně jinde. Na takových Kanárských ostrovech by se dovolená líbila snad každému z nás. No ne?
kanárské ostrovy a západ slunce
I v zimě jsou zde teploty velmi příjemné a nikdy neklesají pod 17°C a to ani u samotného moře.
Nemusíte se bát ani toho, že byste byli ochuzeni o služby, které zde probíhají v letních měsících. Určitě budete rádi i za to, že nikde nenarazíte na nepříjemnou kriminalitu nebo na chudinské čtvrti, kterých je po světě opravdu mnoho.
Jestliže se rozhodnete pro cestování letadlem, pak věřte, že se s cenou letenky můžete vejít do 4 000,-. Můžete si vybrat, jestli poletíte přímo, anebo pomocí dvou nízkonákladových letů.
Každý jistě ocení i to, že jak zboží, tak i služby jsou za relativně nízké ceny. Rozhodně zde pořídíte věci levněji než na evropském kontinentu. A to se vyplatí. Hlavně tedy těm, kteří rádi nakupují ve velkém.
I ubytování není nijak drahé. Takový slušný apartmán vás může vyjít kolem 800,- za noc. Je důležité hledat takový, který se vám bude líbit. Kdo hledá, ten přeci najde.
Hned na letišti si můžete půjčit auto, které vás na týden bude stát kolem 2500,-. Je ale lepší, když si nějaké to vozidlo rezervujete dopředu.
Příjemné ceny najdete i v restauracích a barech, takže si na své přijde opravdu každý návštěvník.
sopka na kanárských ostrovech
Co ale nepatří mezi nejlevnější záležitost, jsou přesuny z jednoho ostrova na druhý. I takový krátký úsek by vás mohl vyjít na 1250,-.
Je ale pravdou, že ostrovů je zde tolik, že člověk ani neví, na který by se nejraději vydal. Mezi ty nejnavštěvovanější patří například Tenerife, Lanzarote nebo La Palma. Ostrovů je celkem sedm.
Je tedy jen na vás, na který z ostrovů se rozhodnete vyrazit. Každý z nich má určitě co nabídnout a to každému z nás.

Categories: Dovolená