Možná si někteří z vás vybaví reklamní časopisy Neckermann a Quelle, které za socialismu v naší zemi uváděly v úžas mnoho lidí, kteří toužili po nedostupném zboží ze zemí západní Evropy. Tehdy se tam objevily i dámské kalhotky, v sérii sedmi kusů, označené dny v týdnu. Byl to již tehdy docela šikovný a praktický nápad a zároveň to mělo silný erotický náboj.

nákupní taška

V podobném duchu byste mohli postupovat i s jinými předměty, jimiž lze udělat radost vašim blízkým. Mohou to být například bavlněné plátěné tašky s vlastním potiskem v sadě více kusů, potištěné oblíbenými symboly v životním stylu, které dotyčná osoba vyznává. Nemusí to být zrovna laděno v erotickém duchu, ale podstatné je, že jde o soupravu v různých barvách, kterou je možné střídat podle nálady a vhodného prostředí.

nakupování potravin

Jako příklad bychom mohli zvolit ženu, která se zajímá o pokojové rostliny. Vyberete jí sedm tašek, každou v jiné barvě, a na každou z nich necháte vytisknout fotografii a popis jejích nejoblíbenějších rostlin. Tašky jí budou připomínat její zálibu pokaždé, kdy vezme nějakou z nich do ruky, a zároveň se může rozhodovat, kterou z nich vzít aktuálně na nákup podle oblečení. Například červená taška s vytištěnými kontrastními kopretinami se bude perfektně vyjímat k bílým sportovním kalhotám. Anebo modrá taška se žlutými slunečnicemi ke žluté bundě nebo žlutému tričku či žlutým sportovním teniskám, zelená taška s rudými růžemi se zas dobře hodí k červenému oděvu.

Zkrátka budete mít plně ve svých rukách levný, ale krásný oděvní doplněk – plátěnou tašku s vlastním potiskem, která osloví nejen vás a vaše blízké, ale s jistou pravděpodobností i kolemjdoucí. Lidé jsou hodně vnímaví k barvám, pokud k sobě ladí a navzájem kontrastují, velmi pěkně vypadají například dresy švédských hokejistů v modro žluté kombinaci, tak proč nemít něco podobného i ve svém šatníku?

Categories: Výrobky