Každý svatba je naprosto jedinečná a neopakovatelná událost. My vám dnes přinášíme pár nepřekonatelných tipů, díky kterým zabavíte všechny hosty! Znáte všechny originální hry a druhy zábavy? Pokud ne, pokračujte ve čtení, určitě se dozvíte nespočet užitečných a zajímavých informací, které se vám během pořádání tohoto velkého dne budou hodit.

video na mobilu

Prví možností je zábavné video. Je jen na vás, co bude jeho obsahem. Může se jednat o jednoduché fotografie sestříhané do hudby, nebo originální videa, která jste s novomanželi našli například na sociálních sítích. Ke stažení takovýchto videí můžete použít například facebook video downloader. Díky pár klikům různá videa stáhnete a uložíte. No a pak už neexistuje nic snazšího, než z jednotlivých videí sestříhat jedno dlouhé, přidat originální hudbu a máte hotovo! No nezní to prostě fantasticky a originálně?

počítač na stole

Další možností jsou například svatební losy. Pokud se vám chce, můžete vymyslet celou tombolu, ve které rozdáte nějaké vtipné výhry a drobnosti. Jedná se o zajímavé zpestření, díky kterému můžete vydělat pár korun. Další možností je tyto losy vytvořit formou stíracích polí. Pod těmito poli pak můžete mít libovolný text, nebo obrázek. Výbornou variantou je, pokud rozdáváte losy, které mají svůj protějšek. Jednotliví hosté se pak navzájem hledají a seznamují se. Nezní to parádně? Jedná se o takovou nenásilnou seznamovací hru, která bude bavit úplně všechny. Taktéž tyto losy můžete dát za peníze.

Kromě předešlých způsobů zábavy můžete zvolit i nějaké klasičtější způsoby zábavy, jako je například fotokniha, kniha hostů, nebo třeba fotografický koutek, kde mohou hosté pořizovat libovolně fotografie. Velmi oblíbené jsou i svatební hry jako je zvedání pantofle, nebo třeba kočár. Nicméně k takovýmto hrám už musíte mít více odvahy a pozornosti hostů.

Categories: Podnikání