Váha, kterou jsme měli poměrně dlouhou dobu v koupelně, tak se asi zbláznila, ještě nedávno ukazovala skoro o 10 kg méně. Asi nějak nacucala vodu nebo vlhkost, to jinak není možné. No buďme upřímní, stejně tak nějak v podvědomí tušíme, že problém nebude ve váze jako takové, ale v nás samotných. Tak trochu se nám udělaly tukové polštáře, hůře se dýchá a vůbec i ty věci, co jsme měli ve skříni, se nějak srazily. Zřejmě špatný prášek. A tak je to pořád dokola, omlouváme se, hledáme viníka, místo toho, abychom přiznali, že jsme tady něco nezvládli http://slavia.cz/clanek.asp%3Fid%3DVedeli-jsme-ze-na-ne-mame-ale-nezvladli-jsme-to-mrzelo-Sykoru-15152a v něčem nám ujel vlak. Tak, to ale rozhodně končit nemusí a nová váha tento problém také neodstraní.

stát na váze

Některé zázraky se přes noc konat nebudou

Hubnutí bude patřit mezi ně. Mnoho lidí má doslova nerealistické očekávání, že začnou redukovat svoji hmotnost a hned druhý den zaznamenají výsledky. Na druhou stranu je pravda, že pokud se někdo po hlavě a nerozumně vrhne do některých z drastických dietních programů, tak skutečně může ve velmi krátké době nastat větší úbytek váhy, ale tady není moc na místě se radovat. Většinou jak rychle jsme ji ztratili, tak ji rychle i s úrokem získáme zpět. Ideální je hubnutí tak 0,5 – 1kg týdně, tudíž 4 kg za měsíc. To je taková správná hubnoucí hodnota, která bude mít správný průběh. Může nám v tom pomoci i přípravek sibutramine cena odpovídá naprosto jeho kvalitě a dovednostem, zřejmě proto má tolik nadšenců a uživatelů.

tučnost

Fáze hubnutí má následovnici

Po klasické redukci hmotnosti, kdy jsme s radostí přišli o pár nadbytečných kilogramů, přichází další vlna a nyní nastává doba, kdy tak trochu pokoušíme svoje chuťové buňky, zvyšujeme energetický příjem a nebudeme si nic nalhávat, že i nějakou tu neřest vyzkoušíme. Ovšem máme tu jeden rozdíl, více se aktivně pohybujeme, a když se nám tato fáze daří držet v mezích normy, tak máme v podstatě vyhráno. Zvítězili jsme nad nadváhou a teď stačí si jen vše hlídat a udržovat. Bez správně sestaveného zdravého jídelníčku a pohybu to ale nepůjde. Je to výzva a jen ti vytrvalí zvítězí.

Categories: Výrobky